Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídky jsou ideálním nástrojem pro prezentaci prostor, nemovitostí čí objektů.  Nafocené panoramatické snímky přeneseme do sférické fotografie nebo virtuální prohlídky s možností rozhlížení do všech stran 360×180°, které lze umístit na Vaše webové stránky, samostatný nosič (CD, flash disk) nebo můžete využit našeho hostingu. Virtuální prohlídku interiéru Vaší provozovny lze rovněž propojit s vyhledáváním v Google mapách a Google Street View. 

zaujměte

Zviditelněte se

Díky zobrazení v Google mapách a v Google Street View získají návštěvníci lepší představu o Vaší společnosti.

Optimalizováno pro zařízení

Prohlídky lze zobrazit na počítačích, tabletech i mobilních zařízeních.

Individualizace

Možnost přidání vlastních prvků, obrázků, popisků, plánků nebo videí a loga do virtuální prohlídky.

Nabídněte návštěvníkům možnost shlédnout Vaši nemovitost skrze virtuální prohlídku, kterou si mohou sami libovolně procházet na dálku z pohodlí domova přes počítač, mobil nebo tablet a získejte tak výhodu před konkurencí.  Do prohlídky lze přidat interaktivní prvky, informační okna, fotografie a videa pro lepší orientaci  a znázornění.

Návrh bez názvu (9) (1)
12-min

K virtuálním prohlídkám zpracováváme náčrt půdorysu a jeho vizualizaci.

Jsme certifikovaným partnerem Google Street View trusted

Nechte své návštěvníky k Vám nahlédnout a umožněte jim neomezený přístup do Vašich prostor 24 hodin denně 365 dní v roce. Propojíme virtuální prohlídku objektu s Google Mapami, což umožní náhled přímo z map a z Google vyhledávání  Vašeho firemního zápisu. Firemní zápis zlepší zviditelnění Vaší společnosti či provozovny ve vyhledávání, včetně přímého zobrazení v mapách Google.

44%
Mapové služby

Spotřebitelé při vyhledávání firem ve 44 % případů využívají mapové služby.

41%
návštěva kamenné provozovny

V průměru 41 % těchto vyhledávání pak vede k návštěvě kamenné provozovny.

100%
Zápis firmy

Zápisy s fotografiemi a virtuální prohlídkou mají dvakrát větší šanci zaujmout.

Panoramatické snímky namísto klasických fotek umožní návštěvníkovi získat lepší představu o nasnímaném prostoru, ve kterém se může libovolně rozhlížet. Snímky lze umístit na Vaše webové stránky nebo na Facebook.

Prohlídku interiéru lze doplnit i o fotografie exteriéru či letecké snímky, díky kterým prezentace dostane nový rozměr.

Vtáhněte návštěvníky do prostoru skrze interaktivní 36O° video, ve kterém se můžou rozhlížet, otevírat informační okna, obrázky a prezentace.