Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídky jsou ideálním nástrojem pro prezentaci prostor, nemovitostí čí objektů.  Nafocené panoramatické snímky přeneseme do sférické fotografie nebo virtuální prohlídky s možností rozhlížení do všech stran 360×180°, které lze umístit na Vaše webové stránky, samostatný nosič (CD, flash disk) nebo můžete využit našeho hostingu. Virtuální prohlídku interiéru Vaší provozovny lze rovněž propojit s vyhledáváním v Google mapách a Google Street View. 

zaujměte

Zviditelněte se

Díky zobrazení v Google mapách a v Google Street View získají návštěvníci lepší představu o Vaší společnosti.

Optimalizováno pro zařízení

Prohlídky lze zobrazit na počítačích, tabletech i mobilních zařízeních.

Individualizace

Možnost přidání vlastních prvků, obrázků, popisků, plánků nebo videí a loga do virtuální prohlídky.

3D scan

Nasnímaný prostor převedeme do 3D náhledu, který umožňuje využití trojrozměrné vizualizace naplno. Objekt se dá nejen procházet, ale jeho celkový náhled libovolně natáčet nebo měřit vzdálenosti.

INDIVIDUALIZOVANÁ PROHLÍDKA

Nabídněte návštěvníkům možnost shlédnout Vaši nemovitost skrze virtuální prohlídku, kterou si mohou sami libovolně procházet na dálku z pohodlí domova přes počítač, mobil nebo tablet a získejte tak výhodu před konkurencí.  Do prohlídky lze přidat interaktivní prvky, informační okna, fotografie a videa pro lepší orientaci  a znázornění.

K virtuálním prohlídkám zpracováváme náčrt půdorysu a jeho vizualizaci.

Jsme certifikovaným partnerem Google Street View trusted

Nechte své návštěvníky k Vám nahlédnout a umožněte jim neomezený přístup do Vašich prostor 24 hodin denně 365 dní v roce. Propojíme virtuální prohlídku objektu s Google Mapami, což umožní náhled přímo z map a z Google vyhledávání  Vašeho firemního zápisu. Firemní zápis zlepší zviditelnění Vaší společnosti či provozovny ve vyhledávání, včetně přímého zobrazení v mapách Google.

44%
Mapové služby

Spotřebitelé při vyhledávání firem ve 44 % případů využívají mapové služby.

41%
návštěva kamenné provozovny

V průměru 41 % těchto vyhledávání pak vede k návštěvě kamenné provozovny.

100%
Zápis firmy

Zápisy s fotografiemi a virtuální prohlídkou mají dvakrát větší šanci zaujmout.

Panoramatické snímky namísto klasických fotek umožní návštěvníkovi získat lepší představu o nasnímaném prostoru, ve kterém se může libovolně rozhlížet. Snímky lze umístit na Vaše webové stránky nebo na Facebook.

Prohlídku interiéru lze doplnit i o fotografie exteriéru či letecké snímky, díky kterým prezentace dostane nový rozměr.

Vtáhněte návštěvníky do prostoru skrze interaktivní 36O° video, ve kterém se můžou rozhlížet, otevírat informační okna, obrázky a prezentace.