BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY

Zajišťujeme fyzickou a technickou bezpečnost a ostrahu objektů. Provádíme fyzické střežení našimi školenými zaměstnanci, kontroly vstupujících osob, vjíždějících vozidel a nenarušenosti objektu nebo detektivní činnost.

TECHNICKÉ STŘEŽENÍ

Zabezpečíme Vaše prostory dodáním, projekcí a montáží bezpečnostního systému včetně revizí, servisu a následného dohledu. Chraňte svůj majetek pomocí průmyslových kamer a elektronických zabezpečovacích systémů s možnosti napojení na pult centrální ochrany.

FYZICKÁ OSTRAHA

Střežíme Vaše prostory za Vás. Zajištění vstupních prostor, kontrola osob a vozidel, odhalování krádeži nebo zadržení osob a následná spolupráce se správním orgánem nebo orgány činnými v trestním řízení. Pro naše zaměstnance každodenní náplň práce.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Pro klienty ve střežených objektech poskytujeme také recepční služby, vnitropodnikový převoz, údržbu zeleně, lehké stavební práce, drobné opravy nemovitostí a mnoho dalšího.

Pro fyzickou ostrahu jsme držiteli koncesované listiny.

fyzická ostraha

Zabezpečte své prostory technickými systémy s možností vzdáleného přístupu. Zkontrolujte si kamery z pohodlí domova nebo třeba přes mobil.

Pro montáž jsou všichni naši technici školeni přímo výrobcem a jsou držiteli příslušných certifikací a vyhlášky o odborné způsobilosti v elektronice.

technické střežení

Přenechte své starosti na nás. 

doplňkové služby